E2 ORLIK I „Młodsi postawili się starszym w turnieju świątecznym Sporting CUP”

W sobotę 15 grudnia zawodnicy z rocznika 2009 wzięli udział w organizowanym przez naszą partnerską akademię SPORTING LUBLINIEC halowym świątecznym turnieju SPORTING CUP dla roczników 2008-2009.

Warto wspomnieć, że nasza drużyna na turnieju zameldowała się najmłodszym składem z całej obsady.

W turnieju udział wzięli: Sporting Lubliniec, MKS Kluczbork,Stadion Śląski Chorzów, Górnik Zabrze, Piast Gliwice. W każdym meczu nasi zawodnicy wykazali się niezwykłym zaangażowaniem, ambicją i wolą walki co przyczyniło się do wyrównanej rywalizacji ze starszymi zawodnikami.

Sporting Lubliniec 0-3 SKS GWAREK ZABRZE

Piast Gliwice 3-0 SKS GWAREK ZABRZE

MKS Kluczbork 1-2 SKS GWAREK ZABRZE

Stadion Śląski Chorzów 4-0 SKS GWAREK ZABRZE

Górnik Zabrze 1-1 SKS GWAREK ZABRZE

Najlepszym bramkarzem turnieju został fenomenalny tego dnia RAFAŁ DRÓŻGA, natomiast wyróżnieniem indywidualnym za "bramkę turnieju" nagrodzony został JAN GŁUCH.

Pozostał jednak spory niedosyt, bo do uplasowania się na 2 pozycji naszym zawodnikom zabrakło tak naprawdę tylko jednej strzelonej bramki więcej. Dziękujemy za wspaniałe emocje!

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

1. PIAST GLIWICE - 13 pkt.

2. MKS KLUCZBORK - 9 pkt.

3. STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - 7 pkt.

4. SKS GWAREK ZABRZE - 7 pkt.

5. GÓRNIK ZABRZE - 5 pkt.

6. SPORTING LUBLINIEC - 1 pkt.