GWAREK Zabrze - Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-2

W 2 kolejce 1. Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy Starszych Gwarek zremisował z Podbeskidziem Bielsko-Biała 2-2. Do przerwy wynik był bezbramkowy. Mecz przebiegał w szybkim tempie i był bardzo wyrównany. Na początku drugiej połowy po dośrodkowaniu Podbeskidzia jeden z naszych zawodników zagrał ręką i sędzia odgwizdał karnego, którego przeciwnik zamienił na bramkę. 2 minuty później było już 0-2 dla Podbeskidzia, lecz znając charakter zawodników Gwarka wiedzieliśmy, że to nie koniec meczu. Kontaktowego gola po potężnym strzale zdobył Gaspar Bomba. Gwarek dążył do wyrównania co się opłaciło w ostatniej akcji meczu. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego wykonanym przez naszego bramkarz Mikołaja Poloczka i bardzo dużym zamieszaniu pod bramką przeciwnika, piłka trafiła pod nogi Dominika Skiby, który wepchnął ją do bramki gości dając nam cenny 1 punkt. Emocje jednak wzięły górę i za niesportowe zachowanie czerwoną kartkę ujrzał Kordian Podstawa. Po chwili sędzia zakończył ten ciekawy mecz.