GWAREK Zabrze - Pomologia Prószków 2-0

W 5 kolejce Centralnej Ligi Juniorów Młodszych Gwarek pononał Pomologię Prószków 2-0. Nasz zespół nie zwalnia tempa i wygrał wszystkie pieć meczów w tych prestiżowych rozgrywkach. Obie bramki wpadły w pierwszej części spotkania. Najpierw w zamieszaniu podbramkowym najlepiej odnalazł się Piotr Stasiewski, który strzelił już trzeciego gola w trzech ostatnich meczach.Kilka minut później podwyżyszł ładnym uderzeniem z dystansu Tomek Wieczorek. Gwarek z kompletem zwycięstw jest liderem Centralnej Ligi Juniorów Młodszych i w tabeli wyprzedza o 3 oczka Górnika Zabrze, z którym zagramyw następnej kolejce.

Centralna Liga Juniorów Młodszych

GWAREK Zabrze - Pomologia Prószków 2-0

GOLE: Stasiewski.

SKŁAD: Pietrzak, Brzeziński, Poklek, Szkudlarek (Kaniowski), Stasiewski (Hodowany), Chobot, Strączek, Wieczorek (Buzała), Lechowicz (Sykulski), Wąsik, Pastucha TRENER: Mariusz Pańpuch