GWAREK Zabrze - UKS Ruch Chorzów 5-3

W 15 kolejce 2. Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych Gwarek pokonał UKS Ruch Chorzów 5-3. Każdy kto oglądał ten mecz nie mógł po końcowym gwizdku być niezadowolony, no może z wyjątkiem sympatyków Ruchu Chorzów. Do przerwy kibice mogli zobaczyć pięc goli i całkien niezłą grę obydwu zespołów. Lepiej ten mecz zaczęli przyjezdni, którzy wyszli na prowadzenie. Gwarek szybko odpowiedział pięknym uderzeniem Benjamina Ilnickiego. Chwilę później to nasz zespół cieszył się z prowadzenia po golu Kacpra Idziaszka. Sytuacja szybko się zmieniała w pierwszej części spotkania. Tym razem Ruch doprowadził do wyrównania. Do szatni jednak z jednobramkowym prowadzeniem schodził Gwarek, a do siatki Ruchu trafił Bartosz Winczek. Emocji jednak nie zabrakło w drugiej połowie. Na początku drugiej części spotkania Chorzowianie ponownie doprowadzili do wyrównania i było już 3-3. Na 10 minut do końca meczu najlepiej w polu karnym odnalazł się Tomasz Dziadzik i bez problemu zdobył dla nas ważną bramkę. Wynik na 5-3 w doliczonym czasie gry ustałił Konrad Patyk.