IV LMŁD1 I SKS GWAREK ZABRZE - KS Burza Borowa Wieś 5:0

SKS GWAREK ZABRZE - KS Burza Borowa Wieś 5:0

Kalka-3, Pietrzyk, Szkodny

Arasztowski -3, Nieradko, Grygierczyk

Sypniewski, Mączka, Bochnak, Dymnicki, Grygierczyk, Pietrzyk, Nieradko, Oczkiewicz, Klatka

Szymański, Jagieniak, Nowak B, Dyczewski, Bożek, Szkodny, Arasztowski

W pierwszym meczu 4 ligi okręgowej w Zabrzu młodzicy Gwarka Zabrze podejmowali u siebie drużynę Burzy Borowa Wieś. Od początku spotkania swój styl narzucili zawodnicy gospodarzy raz po raz próbowali  zdobyć prowadzenie. Niestety przez dłuższy czas się to nie udawała -  zawodziła skuteczność. Zawodnicy gości natomiast skupili się wyłącznie na obronie i grze długą piłką na szybkiego napastnika.  Po ostatnim gwizdku sędziego to zawodnicy Gwarka schodzili z uśmiechem na twarzy. Gościom gratulujemy postawy - na mecz przyjechali w 9 osobowym składzie i rozegrali całe spotkanie bez zmiany oraz  walki do ostatniej minuty.