MŁD1 I GKS Katowice - SKS GWAREK ZABRZE 4:0

D1 Młodzik Grupa 2

02.02.2019r. 14:00

GKS Katowiece - SKS GWAREK ZABRZE 4:0

SKŁAD:

Sypniewski, Szymański, Jagieniak, Dymnicki, Grygierczyk, Pietrzyk, Bochnak, zawodnik testowany, Szkodny

GRALI RÓWNIEŻ:

Bożek, Nowak J, Nowak B

TRENER:

Łukasz Pyka

Po miesiącu ciężkiej pracy młodzicy Gwarka 2006 rozpoczynają serię meczów kontrolnych.

W styczniu podopieczni trenera Pyki rozegrali dwa mecze kontrolne z MKS Zaborze(2007) i UKS Trampkarz Biskupice (2006) i dwa turnieje elminacyjne Halowej Ligi Podokręgu Zabrze gdzie jedna z drużyn wywalczyła awans do turnieju finałowego.

W sobotnie popołudnie rozegraliśmy mecz kontrolny z GKSem Katowice występujący na co dzień w 2 lidze wojewódzkiej. Rozegraliśmy 3 kwarty po 30 minut. Niestety ostatnia kwarta nie została rozegrana na całe boisko i po 11 zawodników ze względu na fakt iż na sparing pojechaliśmy w okrojonym składzie pod względem liczebnościowym. Mimo wielu chorób udało nam się zebrać skład o sparing doszedł do skutku.

Pierwsza kwarta nie zapowiadała, że możemy ulec gospodarzom aż 4:0. Mimo wyrównanej gry z obu stron to zawodnicy Gwarka dochodzili do lepszych sytuacji podbramkowych. Nawet zdobyliśmy dwie bramki po stałych fragmentach gry ale sędzia dopatrzył się pozycji spalonej.

Kolejne kwarty to już większa przewaga gospodarzy w sytuacjach strzeleckich i nie co większa przewaga w posiadaniu piłki. W  ostateczności gospodarze zasłużenie wygrali z nami mecz kontrolny.