MŁD1 I Juventus Piekary Śląskie - SKS GWAREK ZABRZE 0:2 (0:2)

W niedzielę rano zawodnicy rocznika 2006 zameldowali się w Piekarach Ślaskich by rozegrać kolejny mecz kontrolny.

Gospodarzem meczu była druga drużyna Juventusu Piekary Ślaskie która w jesiennych rozgrywkach awansowała do IV Ligi Okręgowej w Bytomiu. Mecz był bardzo wyrównany. Można powiedzieć, że dokładniej i dłużej rozgrywali piłkę gospodarze, natomiast nie przełożyli tego na sytuacje podbramkowe. Zawodnicy Gwarka natomiast bardzo szybko starali się przenosić ciężar  gry na połowę przeciwnika i tam szukać swoich sytuacji co dwie udało się wykorzystać, a w kilku zabrakło szczęścia i trafiliśmy w poprzeczkę albo dobrze spisywał się bramkarz gospodarzy.  Po wyrównanym i ciekawym spotkaniu to z większym uśmiechem zeszli zawodnicy Gwarka. Dziękujemy gospodarzom za dobry sparing i na wiosnę życzymy kolejnego awansu.

Najbliższy mecz kontrolny już 4 grudnia w Łące koło Pszczyny.

25.11.2018r. 9:00

Juventus Piekary Śląskie - SKS GWAREK ZABRZE 0:2 (0:2)

Szkodny, Galus

zawodnik testowany x2