MŁD1 I SKS GWAREK ZABRZE - Promotor Zabrze 7:6 (0:1) (2:4) (5:1)

W piątek 14 grudnia Młodzicy Gwarka rozegrali kolejny mecz kontrolny. Ostatnim w tym roku sparingpartnerem była występująca jesienią w 4 Lidze Okręgowej Zabrzańskiej drużyna Promotora Zabrze, która zakończył zmagania ligowe na wysokim 4 miejscu.

Mecz kontrolny został rozegrany w 3 kwartach po 30 minut. Pierwsze dwie rozegrane zostały po dziewięciu zawodników gdzie ulegliśmy gościom 2:5.Czy zasłużenie? Niestety wynik nie odzwierciedlał tego co było na boisku. To gospodarze byli częściej przy piłce i mimo ciężkich warunków na boisku ( leżący zmarznięty śnieg)  starali się  tworzyć akcje, które nie tworzyły dogodnych sytuacji pod bramką gości gdzie przez całe spotkanie błyszczał bramkarz Promotora. Początkowo goście również starali się grać, ale z biegiem czasu ich gra dążyła do jak najszybszego przeniesienia piłki z linii obrony do linii ataku z pominięciem pomocy. Najprawdopodobniej był to efekt brakujących sił, gdyż goście wstawili się w okrojonym pod względem liczebności składzie. Mimo dość wyrównanego meczu po dwóch kwartach ulegliśmy gościom. Trzecia odsłona to kolejny raz dużo lepsza gra zawodników Gwarka, gdzie graliśmy 11 na 11 na pełnowymiarowym boisku. W tej odsłonie duża przewaga Gwarka została  potwierdzona zdobyciem kilku bramek i odwróceniem losów spotkania.  Ostatnią kwartę wygrywamy 5:1.

D1 Młodzik

14.12.2018r. 18:30

SKS GWAREK ZABRZE - Promotor Zabrze 7:6 (0:1) (2:4) (5:1)

BRAMKI:

zawodnik testowany-2, Klatka, Kalka, Mączka, Pietrzyk, Oczkiewicz

ASYSTY:

Twardoch, Oczkiewicz-2, Klatka, zawodnik testowany

SKŁAD:

Del, Mączka, zawodnik testowany, Grygierczyk, zawodnik testowany, Pietrzyk, Oczkiewicz, zawodnik testowany, Klatka

GRALI RÓWNIEŻ:

Galus, Twardoch, Arasztowski, Kamiński, Nowak, Dyczewski, Kalka, zawodnik testowany