A-klasa | GWAREK Zabrze - Naprzód Żernica 5-0

W 6 kolejce zabrzańskiej A-Klasy nasz zespół pewnie pokonał Naprzód Żernica 5-0 i umocnił się na pierwszym miejscu w tabeli. Od początku meczu Gwarek zdecydowanie dominował na boisku, a rywale tylko kilka razy przekroczyli z piłką linię środkową. W pierwszej połowie mimo wielu okazji Gwarkowi nie udało się trafić do bramki gości. Dopiero w drugiej części spotkania worek z golami pięknym uderzeniem z dystansu otworzył Patryk Socała. Na 2-0 podwyższył Lukasz Polak, ale w tym samym momencie za czerwoną kartkę wyleciał z boiska Bartosz Niziński. Od tej chwili musieliśmy grać w dziesiątkę. Przewagi jednego zawodnika goście jednak nie potrafili wykorzystać. Na 3-0 trafił Bartosz Poszelężny i było już wiadomo kto wygra ten mecz. W doliczonym czasie gry strzelili jeszcze Mateusz Majewski oraz Łukasz Polak ustalając końcowy rezultat na 5-0. Gwarek po 6 kolejkach ma już 4 punkty przewagi w tabeli A-klasy.

A-Klasa

GWAREK Zabrze - Naprzód Żernica 5-0