CHAMPIONS CUP ŻORY ROCZNIKA 2005

W sobotę drużyna młodzików Gwarka stawiła się na turnieju w Żorach. Niestety pogoda w tym dniu nie rozpieszczała. Ulewne deszcze spowodowały, że mecze co chwile były przerywane, a boisko z minuty na minutę stawało się jednym wielkim bajorem, w związku z czym po 4 kolejkach trenerzy wraz z organizatorami postanowili przerwać turniej. Niestety w 4 meczach uzyskaliśmy tylko jeden punk remisując z drugą drużyną gospodarzy 0:0. W turnieju brały udział dwie drużyny gospodarzy czyli Champions Żory, Odra Opole, GKS Katowice, APN Knurów, MFK Karvina, Ruch Winniki, FK Lwów