E2 ORLIK I 2 MIEJSCE WTURNIEJU Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA - hala Zgody Bielszowice

Turniej z okazji Dnia Babci i Dziadka-hala Zgody Bielszowice

W dniu 21.01.2018 r Nasz zespół uczestniczył w turnieju zorganizowanym z okazji dnia Babci i Dziadka w Bielszowicach.

W turnieju startował 8 zespołów podzielonych na dwie grupy.

W fazie grupowej Nasz zespół zajął 2 miejsce i mógł przystąpić do półfinału,który zakończył się Naszym zwycięstwem.

W finale po bardzo dobrej i ekscytującej grze zespółów z Zabrza był remis 1:1 I o wszystkim musiały decydować rzuty karne,w których lepsi okazali się zawodnicy Górnika Zabrze.

Nasz zespół w całym turnieju nie doznał ani jednej porażki w regulaminowym czasie i przegrał tylko po rzutach karnych z drużyną Górnika Zabrze .

Ponadto Nasz zawodnik Jakub Nowowiejski został uznany najlepszym zawodnikiem turnieju.

Mecze grupowe:

1.Gwarek Zabrze-Wawel Wirek 1:0 ( Nowowiejski )

2.Gwarek Zabrze-Pogoń Ruda Śląska 1-1 ( Makieła )

3.Gwarek Zabrze-Górnik II Zabrze 1-1 (Nowowiejski)

Półfinał :

4.Gwarek Zabrze-Slavia Ruda Śląska 1-0 (Nowowiejski)

Finał:

5.Gwarek Zabrze-Górnik I Zabrze 1:1 (Maciejewski) karne 0-2