Wyniki trampkarzy młodszych

W poniedziałek kolejny swój mecz rozegrali trampkarze młodsi z rocznika 2001. Tym razem na swoim boisku podejmowaliśmy Piasta Gliwice. Wynik 6-0 dla naszego zespołu oddaje całkowicie to co działo się na boisku, byliśmy w tym dniu zdecydowanie lepszą drużyną. Cieszy wysokie zwycięstwo, ale chyba bardziej styl w jakim nasi zawodnicy zagrali w tym spotkaniu. Piękne dynamiczne akcje zakończone bramkami to jest to co kibice lubią najbardziej.

III Liga Trampkarzy Młodszych

GWAREK Zabrze - Piast Gliwice 6-0

Gole: Kawecki-2, Wach, Materla, Szaton i samobójcza

.

Dzisiaj nasza drużyna z rocznika 2002 odniosła kolejne zwycięstwo ligowe. Tym razem pokonaliśmy drużynę AP Bielik 6:2. Chłopcy bardzo długo kazali nam czekać na pierwszą składną akcję. W pierwszej połowie mimo strzelenia trzech bramek straciliśmy dwie i do przerwy Gwarek skromnie prowadził. Druga połowa to już zdecydowanie inny obraz gry co zaowocowało strzeleniem trzech bramek. Jednak przebieg całego meczu powinien uświadomić naszych chłopców jak wiele jeszcze pracy przed nimi.

Liga Młodzików

GWAREK Zabrze - AP Bielik  6-2