MŁD1 I SKS GWAREK ZABRZE - MOSiR Sparta Zabrze 1:1

W piątek 23 listopada zawodnicy Gwarka Zabrze rocznik 2006 rozegrali swój drugi w tym okresie mecz kontrolny. Tym razem zmierzyliśmy się z kolejnym beniaminkiem 3 ligi wojewódzkiej a dokładnie MOSiR Sparta Zabrze. Mecz został rozegrany w 3 kwartach po 30min z czego ta ostatnia została rozegrana na pełnowymiarowym boisku po 11 zawodników. Mecz pomiędzy oboma zespołami był bardzo wyrównany. Optyczną przewagę w posiadaniu piłki przez większość meczu mieli zawodnicy Gwarka lecz nie potrafili tego udokumentować strzeleniem bramki. Mecz zakończył się wynikiem 1:1. Serdecznie dziękujemy gościom za kolejny ciekawy mecz kontrolny.

Młodych zawodników Gwarka rocznika 2006 czeka tego roku jeszcze kilka bardzo ciekawych meczów kontrolnych:

9.11 - UKS Ruch Radzionków - beniaminek 3 Ligi Wojewódzkiej - 6:3

23.11 - MOSiR Sparta Zabrze - beniaminek 3 Ligi Wojewódzkiej - 1:1

25.11 - Juventus Piekary Śląskie beniaminek IV Ligi Okręgowej Bytom

4.12 - AP 21 Łąka - mecz wyjazdowy

7.12 - Akademia Sportu Lubliniec - beniaminek II Ligi Wojewódzkiej - mecz do potwierdzenia

8.12 -  GKS Katowice - II Liga Wojewódzka - mecz wyjazdowy

14.12 - Promotor Zabrze - IV Liga Okręgowa Zabrze

23.11.2018r. 18:30

SKS GWAREK ZABRZE - MOSiR Sparta Zabrze 1:1 (0:1)(1:0)(0:0)

Kalka

Wikaryjak